سبد خرید شما خالی است.

اسکرانچی ابریشم کوچک

۶۵,۰۰۰ تومان

اسکرانچی ابریشم کوچک به عنوان یکی از محصولات پرکاربرد تال برای هر خانمی لازم است. این محصول به راحتی بر روی موهای شما بسته و باز شده و در عین حال سلامت موها را حفظ می‌کند. روکش اسکرانچی کوچک بسیار مرغوب و از جنس ابریشم خالص است و سازگار با ویژگی‌ها و حساسیت‌های تار مو ساخته شده است. به علاوه اسکرانچی ابریشم کوچک تال اندازه و ابعاد مناسبی داشته و برای انواع موی صاف و فر مناسب است.

ناموجود

مزایای استفاده از اسکرانچی ابریشم کوچک تال

خرید و استفاده از اسکرانچی ابریشم کوچک تال چندین مزیت دارد که مهم‌ترین آن عبارتند از:

حفظ سلامت و کیفیت موها

اسکرانچی ابریشم تال برخلاف انواع محصولات نامناسب موجود در بازار، با اولویت حفظ سلامت و زیبایی مو طراحی شده است. این محصول گرد و خاک و آلودگی را جذب نمی‌کند. در نتیجه آلودگی از طریق این محصول به موها منتقل نمی‌شود. این ویژگی از بروز موخوره، گره و شکنندگی در موها جوگیری می‌کند.

اسکرانچی مناسب موهای حساس

یک ویژگی دیگر این محصول نرمی و لطافت قابل توجه روکش به‌کار رفته در آن است. در نتیجه استفاده از این اسکرانچی هیچگونه تنش و خشونتی به تار ظریف موهای حساس وارد نمی‌شود. به دلیل همین ویژگی می‌توان از اسکرانچی ابریشم تال برای بستن موهای ظریف و شکننده کودکان خود استفاده کنید.

راحت و کاربردی

بعضی از محصولات طراحی شده برای بستن مو، کاربردی نبوده و احساس ناخوشایندی در موها ایجاد می‌کند. برخلاف اینگونه محصولات، اسکرانچی تال به اندازه‌ای راحت است که می‌توان در هنگام خواب نیز و یا مثلاً برای بافتن موها از آن استفاده کرد.

مناسب برای انواع مو

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از اسکرانچی تال سازگاری آن با انواع مو است. یعنی اگر موی حالت‌دار یا فر دارید این محصول از گره خوردن و در هم پیچیده شدن تار موها جلوگیری می‌کند. اگر موهای صاف دارید، این محصول به خوبی تار موها را در کنار هم نگه می‌دارد. در نهایت اگر موهای کم‌پشت و نسبتاً کوتاه دارید، این محصول جلوه زیبایی به آن می‌دهد.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!

محصولات مرتبط