سبد خرید شما خالی است.

تال از یک رویا شروع شد. ما معتقد بودیم بخش مهمی از زیبایی ما زنان را، موهایمان تشکیل می‌دهند. همه ما با موهای زیبا احساس خوبی داریم و اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنیم. برای ما مراقبت از موهایمان اهمیت زیادی دارد؛ چرا که وقتی حال موهایمان خوب نباشد یا آسیب دیده باشند و یا سوخته باشند؛ غمگین و افسرده می‌شویم.

ما با توجه به تجربه و دانش تیم تال بر آن شدیم که شما را با موهای خودتان آشنا کنیم و روش درست نگهداری از آن‌ها را به شما انتقال دهیم. اگر که موهای آسیب دیده دارید؛ به شما کمک می‌کنیم بهترین راه و بهترین محصولات مراقبت از موهایتان را انتخاب کنید و اگر موهای سالمی دارید؛ به شما کمک می‌کنیم تا هر چه بهتر از این گنجینه مراقبت کنید.

رسالت ما در تال مراقبت از زیبایی موهای شما است؛ چرا که معتقدیم :

در تال تمامی محصولات بیس گیاهی دارند و به هیچ وجه در آنها از تست حیوانی استفاده نمی‌کنیم. از طرف دیگر ما در تال به حفظ محیط زیست و حمایت از حیوانات اهمیت می‌دهیم و بسته بندی تمام محصولات به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به راحتی قابل بازیافت بوده و هیچ ضرری به محیط زیست نمی زنند.

لوگوی برند تال با الهام از چهار عنصری که به هم پیوند خورده‌اند؛ طراحی شده است.
ما معتقدیم هر یک از آن ها به نوعی با مو یا گیسو در ارتباط هستند.

گیاهان : در بکارگیری گیسو و گیاه از فعل مشترک ”رویش“ استفاده می‌شود. از طرف دیگر شاخ و برگ گیاهان را با گیسو خطاب می‌کنیم.

طبیعت : جنگل بخش جدایی ناپذیر طبیعت، دربرگیرنده درختان و الیاف‌های پیچ در پیچ طبیعی بوده که شاعران از آن ها با واژه گیسوان طبیعت ( نماد نیروی زندگی ) یاد می‌کنند.

آب : سنگ نگاره‌های ”ایزد بانوی آفتاب“ در قوم هیتی‌ها، شامل ماهی در موی بانوان بوده که به محل زندگی ماهی یعنی ”آب“ اشاره دارد.

زن : گیسوی زنان و گیاهان نماد یگانگی زن و زمین است.

تال از سه کلمه فارسی ”تول“ ، ”تیل“ ، ”تالش“ که همگی به معنای بلندی و کوه در زبان فارسی به کار رفته‌اند؛ ریشه گرفته است. همچنین تاج بکار رفته در لوگوی تال، نماد رابطه گیاهان با موی زنان است.

ما در تال از پیوند گیاهان ، آب ، زن و گیسو محیطی را فراهم کرده‌ایم؛ تا با حفظ و نگهداری از طبیعت اطراف خود، زیبایی موهایتان در بالاترین سطح کیفی را تجربه کنید.

hair
woman
water
plant