سبد خرید شما خالی است.

اسکرانچی ساتن ابریشم متوسط

۱۰۰,۰۰۰ تومان

اسکرانچی ساتن ابریشم متوسط علاوه بر زیبایی، موهای شما را از ایجاد الکتریسیته ساکن و تبعات آن در امان می‌دارد. این محصول همانطور که از اسمش پیداست از جنس ساتن ابریشم تهیه می‌شود. ساتن ابریشم همان الیافی است که از جهات مختلف با حساسیت‌های مو سازگار است. به ‌علاوه این اسکرانچی بسیار اصیل و زیباست و چه در خانه چه در جشن و مهمانی کارایی دارد. اسکرانچی ساتن ابریشم متوسط تال علاوه بر حفظ سلامت موها، اندازه بسیار متناسبی دارد. یعنی از این محصول می‌توان برای بستن انواع موها استفاده کرد. البته مزایای اسکرانچی تال بیشتر از این موارد است.

مزایای استفاده از اسکرانچی ساتن ابریشم تال

خرید و استفاده از اسکرانچی ساتن ابریشم تال چند مزیت مهم دارد که در ادامه‌ به آن اشاره می‌کنیم:

روکش لطیف و سازگار با مواین

 اسکرانچی دارای روکش از جنس ساتن ابریشم است. ویژگی بارز ساتن ابریشم لطافت و نرمی قابل توجه آن است. بنابراین استفاده طولانی‌مدت از این محصول برای بستن مو، هیچ فشاری به آن وارد نمی‌کند. در نتیجه موهای شما در استفاده از این محصول دچار شکستگی نمی‌شود.

جذاب و کاربردی

بعضی از محصولات که برای بستن مو استفاده می‌شوند، فقط ظاهر زیبایی دارند. این نوع محصول هنگام استفاده احساس ناخوشایندی به شما داده و در واقع کارآمد نیستند. اما اسکرانچی تال در عین حال که بسیار زیباست، راحت و کاربردی نیز است.

پیشگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن در موها

الکتریسیته ساکن یکی از عوامل مهم ایجاد موخوره است. اسکرانچی تال به دلیل جنس ساتن ابریشمی که دارد از ایجاد الکتریسیته ساکن پیشگیری کرده و باعث ایجاد موخوره نمی‌شود.

مناسب برای انواع مو

اندازه متوسط این اسکرانچی به‌گونه‌ای است که برای بستن انواع مو کاربرد دارد. یعنی چه موهای پرپشت و پرحجمی داشته باشید و چه موهایتان کم‌حجم باشد، این اسکرانچی برای بستن موهای شما مناسب است.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!

محصولات مرتبط