سبد خرید شما خالی است.

حوله میکروفایبر

حوله میکروفایبر چیست؟

حوله میکروفایبر همانطور که از اسمش می‌توان حدس زد محصولی از جنس میکروفایبر است. میکروفایبر چند قابلیت مهم دارد که همگی به نفع سلامت و زیبایی پوست و مو هستند. ضد حساسیت بودن، وزن کم و ظرافت، پیشگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن در موها و موخوره، جذب 7 برابری آب از موها بدون ایجاد خشکی، حفظ سلامت ساقه مو، نرمی و لطافت بسیار زیاد و قابلیت بازیافت از جمله این قابلیت‌ها است.
 

قیمت و خرید حوله میکروفایبر

قیمت حوله میکروفایبر به سایز آن بستگی دارد. بدیهی است که حوله های دستی نسبت به حوله های لارج ارزان قیمت تر هستند. برای خرید حوله میکروفایبر کافی است بر روی محصول منتخب خود کلیک کنید. در ادامه طی یک فرآیند ساده، در کوتاهترین زمان ممکن سفارش خود را درب منزل تحویل می‌گیرید.
 

انواع حوله میکروفایبر

انواع حوله میکروفایبر در طرح و رنگ متفاوت وجود دارد. شما می‌توانید برای هر یک از اعضای خانواده‌تان، حوله‌ای با طرح و رنگ متفاوت تهیه کنید. همچنین این محصول در دو سایز لارج و دستی وجود دارد که با دو منظور مختلف به کار گرفته می‌شود. حوله لارج را می‌توان به عنوان حوله حمام و برای خشک کردن سر و بدن مورد استفاده قرار داد. از طرفی حوله دستی برای خشک کردن دست‌ها و همچنین استفاده به عنوان حوله سفری مناسب است.