سبد خرید شما خالی است.

اسکرانچی ابریشم بزرگ

۱۰۰,۰۰۰ تومان

اسکرانچی ابریشم بزرگ یکی از محصولات تال است که با هدف مراقبت از سلامت، کیفیت و زیبایی موهای شما طراحی و تولید شده است. این محصول علاوه بر اینکه یک محصول لوکس برای زیباتر کردن موهای شما است، از مشکلاتی مانند موخوره و آسیب‌های ناشی از بستن نامناسب مو جلوگیری می‌کند.

در واقع بستن موها با انواع محصولات غیراستاندارد و نامناسب عوارضی مانند موخوره، کنده شدن و شکستگی موها را به همراه دارد. اسکرانچی تال دقیقاً از بروز اینگونه آسیب‌ها پیشگیری می‌کند. این محصول چندین مزیت مهم دارد که وجود آن را برای هر کسی که موی بلند دارد حیاتی می‌کند.

ناموجود

مزایای استفاده از اسکرانچی بزرگ تال

اگر موهای بلند و پرپشتی دارید این محصول دقیقاً برای خود شما ساخته شده است. مزایای خرید اسکرانچی و استفاده از اسکرانچی ابریشم بزرگ تال عبارتند از:

سازگار با موهای فر و پرحجم

اگر موهای پرحجم، فر یا حالت‌داری دارید که هیچ ابزاری از پس بستن آن برنمی‌آید، اسکرانچی بزرگ تال مخصوص شخص شما است. این محصول با اندازه و ابعاد متناسبش حجم قابل توجهی از موها را در خود نگه می‌دارد.

پیشگیری از بروز موخوره

روکش این محصول که به طور مستقیم با موهای شما در تماس است از جذب گرد و خاک و انتقال آن به موهای شما پیشگیری می‌کند. در نتیجه احتمال بروز موخوره در موهای شما به حداقل میزان ممکن می‌رسد.

جلوگیری از شکستن موها

بعضی از محصولاتی که برای بستن موها استفاده می‌شوند، آن‌ها را در همان محل بستن دچار شکستگی می‌کنند. خوبی استفاده از اسکرانچی تال لطافت و نرمی و سطح صاف آن است. در نتیجه موها به راحتی از روی روکش اسکرانچی در حرکت است و تار موها به همان حالت سالم و بدون شکستگی حفظ می‌شود.

پیشگیری از گره خوردن موها

محصولات نامناسب باعث گره خوردن موها می‌شود. بنابراین بستن و باز کردن موها با اینگونه محصولات دردسر زیادی دارد و گاهی حتی موجب کنده شدن موها می‌شود. این مشکل در اسکرانچی تال وجود ندارد. این محصول با روکش نرم و لطیف خود که از جنس ابریشم است، به راحتی از موهای شما باز می‌شود.

ساده و شیک

این محصول را می‌توان در هر موقعیتی استفاده کرد. در مهمانی می‌توان موها را با اسکرانچی ابریشم بزرگ تال بست چرا که سادگی این محصول باعث زیبایی آن شده است. همچنین لطافت این محصول آن را به بهترین گزینه برای بستن موها در خانه تبدیل کرده است. اسکرانچی ابریشم تال همچنین برای بستن موها در هنگام خواب بهترین گزینه است.

نظرات
Bahar
۱۴۰۱/۳/۲۰
کرانچی لطیف و عالی و اصل. که جایی ندیدم اصلا همیشه عالی بمونین من در یک خریدم هم این اسکرانچی رو گرفتم رنگ طلاییش خیلی شیکه. هم شونه جوبی دسته بلند هم برس گره بازکن. هم ماساژور صورت سنگی که از همشون راضیم خیلی خوبین.

محصولات مرتبط