سبد خرید شما خالی است.

کالای خواب

روبالشی ابریشم خالص

روبالشی ابریشم خالص

Silk Pillowcase
۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
روبالشی ساتن ابریشم

روبالشی ساتن ابریشم

Satin Silk Pillowcase
۸۵۰,۰۰۰ تومان
۷۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت و خرید کالای خواب

قیمت کالای خواب و البته هر محصول دیگری براساس فاکتورهای مختلف تعیین می‌شود. قیمت روبالشی‌های تال براساس کیفیت و جنس پارچه‌ای که از آن تهیه می‌شوند، کاملاً منصفانه است. روبالشی ابریشم خالص و همچنین روبالشی ساتن ابریشم دو نمونه کالای خواب است که قیمت آن با کیفیت و کارایی‌شان تناسب دارد. خرید کالای خواب از نوع باکیفیت یک اقدام عاقلانه است؛ چرا که این دسته از محصولات به طور مستقیم با کیفیت خواب شما در ارتباط است.
 

نکات مهم در خرید کالای خواب

کیفیت کالای خواب به طور مستقیم بر روی پوست و موی شما تأثیر می‌گذارد. روبالشی به خصوص تقریباً نیمی از شبانه روز را با پوست صورت و گردن و موهای شما در تماس نزدیک است. بنابراین بهتر است در خرید کالای خواب به نکات زیر توجه کنید:

  • روبالشی و به طور کلی کالای خوابی که از جنس پنبه تهیه شده است، رطوبت پوست و مو را در طول خواب جذب می‌کند. این شرایط بعد از مدتی باعث خشک و وز شدن موها و همچنین خشکی پوست می‌شود.

  • بهترین انتخاب برای استفاده به عنوان کالای خواب، محصولاتی از جنس ساتن ابریشم و ابریشم خالص است. ابریشم خالص و ساتن ابریشم در طول خواب رطوبت پوست و موی شما را از بین نمی‌برند. در ضمن، این نوع محصولات در دفع الکتریسیته ساکن از روی مو و پیشگیری از موخوره نقش دارند.

  • هر چه کالای خواب ساده و بدون اکسسوری اضافه باشد، بهتر است. بهتر است فقط به خاطر ظاهر زیبا محصولی را انتخاب نکنید که راحتی خواب را از شما بگیرد.

انواع کالای خواب

انواع کالای خواب وجود دارد که کم و کیف آن کیفیت خواب شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد:
روبالشی ابریشم خالص:
این محصول چند ویژگی مهم دارد؛ عدم ایجاد الکتریسیته ساکن در موها، عدم جذب رطوبت پوست و مو، عدم ایجاد حساسیت به خصوص در کودکان، تنظیم حرارت سر در طول خواب.
روبالشی ساتن ابریشم:
روبالشی ساتن ابریشم نیز تقریباً تمام ویژگی‌های روبالشی ابریشم را دارا می‌باشد. این محصول با لطافت و نرمی بی‌مانندی که دارد، کیفیت خواب شما را چندین درجه ارتقا می‌دهد.