سبد خرید شما خالی است.

اسکرانچی ساتن ابریشم بزرگ

۱۳۰,۰۰۰ تومان

اسکرانچی ساتن ابریشم بزرگ همان محصولی است که هر موی بلندی برای زیبا و سالم بودن به آن نیاز دارد. اسکرانچی ساتن ابریشم همانطور که از اسمش پیداست از جنس ساتن ابریشم ساخته شده است. این محصول چندین قابلیت مهم دارد که بزرگترین آن، عدم ایجاد اصطکاک بین موها است. همچنین از این محصول به دلیل اندازه بزرگ آن می‌توان به راحتی برای بستن موهای بلند و پرحجم استفاده کرد.

مزایای استفاده از اسکرانچی ساتن ابریشم بزرگ

اگر ‌نمی‌خواهید محصولات نامناسب به موهای شما آسیب وارد کند، اسکرانچی ساتن ابریشم تال را جایگزین آن کنید. این محصول مزایایی دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

پیشگیری از شکستگی مو در محل بستن

محصولات نامناسب، باعث ایجاد شکستگی در تار موها می‌شود. اما خوبی استفاده از اسکرانچی ساتن ابریشم، بافت بسیار لطیف آن است. این محصول هیچ فشاری به تار موها وارد نکرده و در عین محکم نگه داشتن موها، آن‌ها را سالم نگه می‌دارد.

عدم ایجاد خشکی و موخوره در موها

جنس ساتن ابریشم که در تهیه این محصول به‌کار رفته است، رطوبت طبیعی موها را جذب نمی‌کند. به همین دلیل موها دچار خشکی نشده و آسیب‌های ناشی از خشکی به آن تحمیل نمی‌شود. همچنین ساتن ابریشم از بروز اصطکاک بین موها پیشگیری ‌می‌کند. و همانطور که می‌دانید الکتریسیته ساکن یکی از علت‌های بروز موخوره است.

اسکرانچی زیبا و چند منظوره

این اسکرانچی را می‌توان به مدل‌های مختلف بر روی موها بست. یعنی با استفاده از این محصول می‌توان چند مدل مختلف به موها  داد. طراحی و ساختار این اسکرانچی، موها را جذاب و زیبا می‌کند.

پیشگیری از سردرد ناشی از بستن نامناسب موها

بعضی از محصولات، موهای شما را به حدی تحت فشار قرار می‌دهند، که سردرد ناخوشایندی را تجربه می‌کنید. اسکرانچی تال به هیچ عنوان شما را در چنین شرایطی قرار نمی‌دهد.

بستن موهای پرحجم

هر چقدر که موهای شما پرحجم باشد مهم نیست؛ چرا که اسکرانچی ساتن ابریشم تال به راحتی از پس بستن آن برمی‌آید.

نظرات
Zahra
۱۴۰۰/۱۲/۷
اسکرانچی های تال بی نظیرن😍 من سری اول که خریدم اولین تولیدشون بود و واقعا از لحاظ کیفیت و قیمت عالی هستن

محصولات مرتبط