سبد خرید شما خالی است.

اسکرانچی ساتن ابریشم کوچک

۷۵,۰۰۰ تومان

اسکرانچی ساتن ابریشم کوچک برای افرادی که دارای موهای کم‌پشت هستند، برای کودکان و البته برای انواع مدل‌های بستن و بافت مو بهترین انتخاب است. این محصول از ساتن ابریشم که یک ماده سازگار با طبیعت موها است تهیه می‌شود. اسکرانچی ساتن ابریشم کوچک می‌تواند به همان کش موی محبوب شما تبدیل شود که در هر شرایطی همراهتان است.

مزایای استفاده از اسکرانچی ساتن ابریشم کوچک تال هیر

مزایای استفاده از اسکرانچی ساتن ابریشم کوچک فراوانند. اما مهم‌ترین این مزایا عبارتند از:

دفع الکتریسیته ساکن مو

جنس ساتن ابریشم دارای خواصی است که الکتریسیته ساکن را از روی موها دفع می‌کند. این قابلیت باعث پیشگیری از ایجاد اصطکاک بین تار موها و موخوره می‌شود.

حفظ رطوبت و چربی طبیعی مو

ساتن ابریشم یک خاصیت مهم دارد و آن عدم جذب آب و چربی طبیعی موها است. به این ترتیب بافت موها با وجود ساعت‌های طولانی تماس با این محصول دچار خشکی و وزی نمی‌شود.

سازگار با موهای حساس

اگر موهای شما حساس است و به سادگی دچار شکستگی می‌شود، اسکرانچی ساتن ابریشم کوچک تال بهترین انتخاب است. لطافت و نرمی این محصول با حساسیت‌های موی شما سازگار است و هیچ آسیبی به آن وارد نمی‌کند.

مناسب برای موهای کم‌پشت و کوتاه

اگر موهایتان کم‌پشت است و می‌خواهید به بهترین شکل ممکن آن را جمع کنید، این محصول به کارتان می‌آید. همچنین برای بستن موهای کوتاه که هر ابزاری مناسب نیست، اسکرانچی کوچک تال واقعا کارایی دارد.

کلاسیک و جذاب

ساتن ابریشم به کار رفته در تهیه این محصول و همچنین طراحی ساده آن، بسیار جذاب است. این محصول را می‌توان یک اسکرانچی کلاسیک دانست که با انواع استایل لباس پوشیدن و مدل‌ و رنگ مو تناسب دارد.

راحتی در عین کاربردی بودن

یک مزیت مهم این محصول این است که به هیچ عنوان به شما احساس ناخوشایند محکم بستن موها را نمی‌دهد. یعنی در عین حال که با استفاده از این اسکرانچی می‌توانید موهایتان را به خوبی جمع کنید، هیچ فشاری به موها یا سر شما وارد نمی‌شود.

تنوع رنگ در عین سادگی

این محصول شما را از دیگر نمونه‌های موجود در بازار بی‌نیاز می‌کند. کافی است چند رنگ مختلف از این محصول را تهیه کنید. به این ترتیب می‌توانید برای خودتان یا دخترتان مجموعه‌ای از اسکرانچی داشته باشید که با انواع لباس‌های رنگی هماهنگ می‌شوند.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!

محصولات مرتبط