سبد خرید شما خالی است.

قیچی موخوره گیری شنگ

۹۰,۰۰۰ تومان

قیچی موخوره گیری شنگ یک محصول کاربردی است که در دسته محصولات مراقبت از مو قرار می‌گیرد. این قیچی بنابر طراحی و ساختار متفاوتی که دارد، یک ابزار حرفه‌ای برای از بین بردن نوک دو شاخه موها است. علاوه بر از بین بردن نوک دوشاخه موها، این محصول از بروز موخوره نیز پیشگیری می‌کند. قیچی موخوره گیری شنگ در عین حرفه‌ای بودن، کاربری بسیار ساده‌ای دارد.

ناموجود

مزایای استفاده از قیچی موخوره گیری شنگ

این محصول را باید در کنار دیگر محصولات مراقبت از موی خود داشته باشید. این اقدام مزایای زیادی دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

رفع موخوره از روشی مقرون به صرفه

یکی از علت‌های بروز موخوره، استفاده از قیچی نامناسب و غیرحرفه‌ای است. در واقع قیچی نامناسب موها را مستعد موخوره می‌کند. از طرفی همانطور که احتمالاً می‌دانید، مراکز زیبایی هزینه‌های هنگفتی در قبال رفع موخوره درخواست می‌کنند. بنابراین استفاده از این محصول می‌تواند یک راه مقرون به صرفه برای جلوگیری و رفع موهای دوشاخه و درمان موخوره باشد.

کاربرد آسان

قیچی موخوره گیری شنگ را می‌توان بدون کوچکترین فشاری و بسیار راحت و روان مورد استفاده قرار داد. این قابلیت درست برعکس قیچی‌های معمولی کند و ناکارآمد است.

کیفیت بالا

این قیچی چه در بخش بدنه و دسته و چه در قسمت تیغه دارای کیفیت بسیار بالایی است. همین امر باعث شده است که برش موها بوسیله ابزار باکیفیت انجام گرفته و آسیبی به نوک تار موها وارد نشود.

قیچی حرفه‌ای

این محصول یک قیچی حرفه‌ای است که برای تازه کارها یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود. در واقع با وجود این محصول لازم نیست فشار چندانی به دست وارد کرد و قیچی بسیار روان حرکت می‌کند.

عدم آسیب به تار موها

یک قیچی نامناسب، کند یا بی ‌کیفیت برای کوتاه کردن  مو، تار آن را متلاشی می‌کند. این رویداد عامل ایجاد عوارض مو و ظاهر ناخوشایند در آن می‌گردد. اما استفاده از قیچی موخوره شنگ، برش‌های دقیق و تمیزی بر روی مو ایجاد کرده و از آسیب رسیدن به آن پیشگیری می‌کند.

 

توجه: کاربرد این قیچی صرفا برای مو می‌باشد و نباید برای بریدن کاغذ، مقوا و موارد دیگر استفاده شود.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!

محصولات مرتبط