سبد خرید شما خالی است.

دیفیوزر سشوار

۸۰,۰۰۰ تومان

دیفیوزر سشوار ابزاری برای ملایم کردن حرارت سشوار است. بدین صورت که با پخش کردن باد سشوار، از پرتاب باد و آسیب دیدن مو جلوگیری می‌کند. این ابزار به خصوص برای جلوگیری از وز شدن موی فر عالی عمل می‌کند. افرادی که دارای موی فر هستند می‌دانند که نباید از باد معمولی سشوار برای خشک کردن موی خود استفاده کنند. دیفیوزر همان ابزاری است که به اینگونه افراد کمک می‌کند موی خود را بدون آسیب یا تغییر حالت خشک کنند.

دیفیوزر کمک می‌کند که ویژگی‌های موی فر باعث بروز مشکلاتی مانند خشکی و گره خوردن نشود. همچنین استفاده از این محصول برای موهای صاف و به خصوص کم‌حجم، باعث زیبایی و افزایش حجم موها می‌شود.

ناموجود

مزایای استفاده از دیفیوزر سشوار

دیفیوزر سشوار مزایای زیادی دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

محافظت از مو در برابر حرارت سشوار

کارایی اصلی این محصول ملایمت بخشیدن به حرارت و باد سشوار است. از طرفی همانطور که می‌دانید حرارت سشوار آسیب زیادی به موها وارد می‌کند. زیرا سشوار حرارت را به یک نقطه پرتاب می‌کند؛ اما با ملایم شدن این حرارت و پخش باد توسط دیفیوزر، احتمال بروز چنین آسیب‌هایی به حداقل میزان ممکن می‌رسد.

حجم دادن به موهای کم پشت

یک کاربرد جذاب دیفیوزر سشوار حجم دادن به موهای کم پشت است. برای این کار دیفیوزر بسته شده بر روی سشوار را بر روی نقطه‌ای از سر قرار داده و سپس کم کم از آن دور کنید. به این ترتیب موهای شما افزایش حجم پیدا کرده و زیباتر به نظر می‌رسد.

پیشگیری از وز شدن موهای فر

سشوار با باد معمولی حلقه‌های موی فر را باز کرده و به آن حالت وزی می‌دهد. اما دیفیوزر متناسب با ویژگی‌های موی فر ساخته شده و از بروز چنین شرایطی پیشگیری می‌کند.

پخش کردن فشار هوای سشوار

دیفیوزر فشار و قدرت هوای سشوار را بر روی بخش بیشتری پخش می‌کند. این قابلیت باعث می‌شود که موها در مدت زمان کوتاه‌تری خشک شوند. به علاوه با استفاده از این محصول، بخش‌هایی از مو دچار خشکی و ریزش بیش از حد نمی‌شود.

نظرات
نیلوفر
۱۴۰۱/۳/۲۰
این با هر سری سشواری چفت میشه؟چون یه دونه دارم ولی روی سشوار لق میزنه

محصولات مرتبط