سبد خرید شما خالی است.

گیره سوسماری رزونال

۲۰,۰۰۰ تومان

گیره سوسماری رزونال یک محصول پرکاربرد است، که برای بستن و حالت دادن به مو مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول یک ابزار حرفه‌ای برای آرایشگرها محسوب می‌شود. در واقع آرایشگرها از گیره سوسماری برای تقسیم‌بندی موها استفاده می‌کنند. به این ترتیب امکان آرایش مو و ایجاد مدل‌های مختلف در بافت موها آسان می‌شود. همچنین کوتاهی مو، رنگ و شینیون با استفاده از این محصول راحت‌تر انجام می‌گیرد.

ناموجود

مزایای استفاده از گیره سوسماری رزونال

گیره سوسماری یک ابزار پرکاربرد است که مزیت‌های زیادی دارد. مهم‌ترین این مزایا عبارتند از:

کارآمد و بی‌دردسر

یکی از مزایای مهم این محصول کشیده بودن آن است. بنابراین استفاده از این گیره برخلاف دیگر انواع گیره تقسیم راحت و مؤثر است. همچنین این محصول مقدار موی قابل توجهی را نگه داشته و آرایشگرها را زودتر به هدفشان می‌رساند.

ابزار کاربردی در شینیون مو

در هنر آرایشگری مدل دادن به موها ابزار خاصی را می‌طلبد. بخشی از این ابزار با هدف نگه داشتن مو، تقسیم‌بندی و جمع کردن مو مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این ترتیب امکان ایجاد طرح و مدل در مو یا همان شینیون، راحت‌تر می‌شود. گیره سوسماری دقیقاً همین کاربرد را دارد. این محصول یک ابزار کارآمد برای تقسیم کردن موها است که کار آرایشگر را بسیار آسان می‌کند.

کوتاهی موی آسان و دقیق

با استفاده از این محصول آرایشگرها می‌توانند موها را با دقت بیشتری کوتاه کنند. در واقع این ابزار لایه‌های مو را به خوبی نگه می‌دارد تا آرایشگر یکی یکی آن‌ها را کوتاه کند.

گیره برای انواع رنگ و هایلایت

از این گیره برای انجام انواع رنگ مو استفاده می‌کنند. به خصوص برای انجام رنگ موهای لایه‌ای وجود این ابزار ضروری است.

ابزاری بادوام و ماندگار

این محصول به دلیل کیفیت بالای ماده‌ای که از آن ساخته شده‌ است، دوام قابل توجهی دارد. به این ترتیب لازم نیست نگران شکسته شدن یا از بین رفتن این محصول باشید.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!

محصولات مرتبط