سبد خرید شما خالی است.

قیچی غلاف دار

۷۰,۰۰۰ تومان

قیچی غلاف دار یک محصول کاربردی و باکیفیت است. این قیچی بر اساس ساختار و جزییاتی که دارد می‌تواند از بروز موخوره جلوگیری کند. قیچی غلاف‌دار را می‌توان در دسته محصولات مراقبت از مو قرار داد چرا که از جنبه‌های مختلف سلامت موها را حفظ می‌کند.

ناموجود

مزایای استفاده از قیچی غلاف دار

وجود قیچی غلافدار در هر خانه‌ای لازم است. این قیچی را بیشتر به عنوان یک ابزار آرایش و پیرایش مو می‌شناسند که برای زنان و مردان و کودکان قابل استفاده است. مزایای استفاده از این محصول عبارتند از:

کیفیت و کارآمدی

جنس بدنه، جنس تیغه و طراحی ساخت در این قیچی بسیار باکیفیت بوده و به معنای واقعی کلمه کارآمد است. این قیچی با تیغه‌های به شدت تیز خود، موها را به خوبی برش داده و نوک تار موها را متلاشی نمی‌کند.

حفظ کارایی

این قیچی یک فرق اساسی با قیچی‌های معمولی دارد و آن وجود یک غلاف بر روی تیغه آن است. با استفاده از این غلاف تیغه قیچی با اجسام دیگر در تماس نیست. در تماس نبودن تیغه قیچی با اجسام دیگر و محفوظ بودن آن در غلاف به معنای حفظ کارایی این محصول است. یعنی برخلاف دیگر قیچی‌ها که با گذر زمان کند می‌شوند، این محصول همواره تیز و کارآمد است.

جلوگیری از موخوره

اگر به دنبال راه موثری برای درمان موخوره هستید، کافی است هر ماه دو تا سه سانتی‌متر از نوک موهای خود را با قیچی موخوره گیری غلافدار  کوتاه کنید. این کار کمک می‌کند که احتمال بروز موخوره به حداقل برسد. تیزی قابل توجه این قیچی از دو شاخه شدن موها جلوگیری می‌کند.

ایمنی

غلافی که بر روی تیغه این محصول قرار می‌گیرد ایمنی آن را تأمین می‌کند. بنابراین می‌توان این قیچی در هر جایی نگه‌داری کرد بدون اینکه نگران آسیب زدن به اجسام اطراف آن بود.

حمل و نقل آسان

وجود غلاف، ابعاد و اندازه متناسب و سبک بودن این قیچی آن را به یک گزینه ایده‌ال برای همراه داشتن در مسافرت تبدیل کرده است.

خوش‌دست بودن

این قیچی به‌گونه‌ای طراحی شده است که قسمت جای انگشت آن کوچکترین فشاری به دست وارد نمی‌کند. همچنین این محصول را به‌عنوان یک قیچی خوش‌دست می‌توان به راحتی مورد استفاده قرار داد.

 

توجه: کاربرد این قیچی صرفا برای مو می‌باشد و نباید برای بریدن کاغذ، مقوا و موارد دیگر استفاده شود.

نظرات
مرجان
۱۴۰۱/۳/۲۰
من این قیچی رو هم تهیه کردم خیلی تیزه برا موخوره گیری خوبه حتا واسه موهای کم پشت میتونی کات هم استفاده کنین😍

محصولات مرتبط