سبد خرید شما خالی است.

حوله لارج طرح خرگوشی

۱۸۰,۰۰۰ تومان

حوله لارج خرگوشی میکروفایبر حوله مو و بدن است که در ابعاد مناسب و چند رنگ جذاب تولید می‌شود. این محصول با حوله‌های معمولی تفاوت دارد. ویژگی متفاوت این محصول ماده‌ای است که از آن ساخته شده است. این ماده با نام میکروفایبر قابلیت‌هایی دارد که از چند جنبه مختلف به نفع سلامت پوست و مو است. این محصول ضد موخوره است، با پوست حساس سازگاری دارد و به ریشه و ساقه مو آسیب نمی‌زند.

طول حوله: 140 سانتی متر

عرض حوله: 70 سانتی متر

ناموجود

مزایای استفاده از حوله لارج خرگوشی

خرید حوله لارج میکروفایبر از چند جنبه مختلف به نفع اعضای خانواده است. این مزایا عبارتند از:

قابلیت استفاده به عنوان حوله نوزاد

خوبی این محصول بدون پرز بودن آن است. بنابراین این محصول برخلاف حوله‌های نامناسب موجود در بازار، کوچکترین حساسیتی در نوزاد شما ایجاد نمی‌کند. در ضمن نرمی و لطافت این حوله با پوست لطیف نوزاد سازگار است.

جذب ۷ برابری آب بدون ایجاد خشکی

میکروفایبر آب را با قدرت بالا جذب می‌کند بنابراین فرایند خشک کردن مو در کمترین زمان ممکن انجام می‌گیرد. با این وجود، این محصول مقدار آبی را از مو می‌گیرد که باعث خشکی و شکنندگی آن نمی‌شود. بنابراین با استفاده از این محصول می‌توان موها را در مدت زمان کوتاه و به طور طبیعی خشک کرد.

پیشگیری از دو شاخه شدن نوک موها

یک خاصیت مهم این محصول عدم ایجاد الکتریسیته ساکن در موها است. از طرفی الکتریسیته ساکن یکی از علت‌های مهم ایجاد موخوره است. بنابراین خشک کردن موها با این محصول از دو شاخه شدن آن پیشگیری می‌کند.

حفظ سلامت و کیفیت ساقه مو

بخشی از آسیب به ساقه مو، ناشی از خشک کردن آن به روش غلط است. حوله نامناسب و کشیدن طولانی مدت آن بر روی تار مو، به ساقه مو آسیب می‌زند. حوله میکروفایبر بزرگ بنابر کیفیت بالایی که دارد، در چند دقیقه کوتاه رطوبت اضافی را از مو می‌گیرد. در ضمن شما نیاز ندارید این حوله را بر روی تار مو بکشید. کافی است موهایتان را برای چند دقیقه کوتاه با این حوله بپوشانید.

حوله مخصوص موهای رنگ شده

اگر بر اثر رنگ کردن مداوم، موهایتان حالت شکنندگی و آسیب‌دیدگی پیدا کرده است، استفاده از حوله نامناسب می‌تواند این وضعیت را بدتر کند. حوله لارج میکروفایبر با لطافت و نرمی قابل توجه خود، گزینه مناسب برای موهای رنگ‌شده و آسیب‌دیده است.

حوله قابل بازیافت

این حوله زباله‌ای در طبیعت ایجاد نکرده و قابل بازیافت است. این قابلیت در عصری که کره زمین با محدودیت منابع مواجه است، ویژگی با ارزشی محسوب می‌شود.

نظرات
شیما
۱۴۰۱/۳/۳۰
من خیلی وقته قبل از تال حتی از پیج گیسوکمند این مدلو خریدم و بارها شستم ولی خراب نشده و جنسش ، اندازش ، عالیه خوب اب موهارو میگیره 😍

محصولات مرتبط