سبد خرید شما خالی است.

حوله دستی طرح خرگوشی

۵۰,۰۰۰ تومان

حوله دستی طرح خرگوشی می‌تواند بخش مهمی از محصولات مراقبت از پوست شما باشد. این حوله از ماده‌ای به نام میکروفایبر ساخته شده است که چندین فایده مهم برای پوست دارد. میکروفایبر قابلیت جذب بالایی داشته و با انواع پوست سازگار است. حوله دستی طرح خرگوشی با تنوع رنگ‌های جذاب برای همه اعضای خانواده شما کارایی دارد.

طول حوله: 70 سانتی متر

عرض حوله: 35 سانتی متر

ناموجود

مزیت‌های استفاده از حوله دستی طرح خرگوشی

مجموعه تال با هدف مراقبت از انواع پوست محصولی به نام حوله دستی میکروفایبر را به محصولات خود اضافه کرده ‌است. خرید حوله میکروفایبر نسبت به حوله‌های معمولی چند مزیت بزرگ دارد:

قابلیت خشک کردن طبیعی پوست در کوتاه‌ترین زمان ممکن

شما با استفاده از این حوله می‌توانید خیلی فوری رطوبت پوستتان را از بین ببرید. در واقع جنس میکروفایبر این حوله ۷ برابر حوله‌های معمولی قدرت جذب آب دارد. بنابراین شما در چند دقیقه کوتاه می‌توانید دست و صورتتان را به طور طبیعی خشک کنید.

حوله محافظ پوست

حوله‌های پنبه‌ای بعد از چندبار شست‌وشو لطافت خود را از دست می‌دهند. در این شرایط استفاده از حوله پنبه‌ای برای پوست به خصوص برای پوست حساس مناسب نیست. در عوض حوله میکروفایبر بافت نرم و لطیفی دارد که با هرچند بار شستشو نیز تغییر نمی‌کند. بافت نرم این حوله پوست شما را بدون کوچکترین آسیبی خشک می‌کند.

حوله بدون پرز

حوله‌هایی که پرز تولید می‌کنند، در کودکان، نوزادان و افراد سالمند ایجاد حساسیت می‌کنند. اما حوله‌های میکروفایبر هیچگونه پرزی ایجاد نکرده و حساسیت‌زا نخواهند بود.

حوله مناسب نوزاد و کودک

پوست حساس و لطیف نوزاد شما نمی‌تواند با هر حوله‌ای خشک شود. حوله دستی طرح خرگوشی هم به لحاظ نرمی و لطافت و هم ضدآلرژی بودن، بهترین گزینه برای نوزادان و کودکان است. در ضمن رنگ‌های شاد و طرح زیبای این حوله برای کودکان بسیار جذاب است.

حوله قابل بازیافت

این محصول یک ویژگی مهم دارد که به نفع محیط زیست است. این حوله دستی به خاطر ماده ساخت آن که میکروفایبر است، قابل بازیافت بوده و هیچگونه زباله‌ای در طبیعت ایجاد نمی‌کند. پس اگر دغدغه محیط زیست را دارید، در خرید این محصول شک نکنید.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!

محصولات مرتبط