سبد خرید شما خالی است.

آب پاش وال

۵۰,۰۰۰ تومان

آب پاش وال یک محصول کاربردی است که بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید به دردتان می‌خورد. این محصول بسیار سبک و خوش دست بوده و کار شما را راحت می‌کند. شما چه برای خانه و چه آرایشگاه می‌توانید یک تا چند آب پاش وال خریداری کرده و از قابلیت‌های آن بهره ببرید. آرایشگاه‌های مردانه و زنانه به خرید تعداد زیاد از این محصول نیازمندند.

ناموجود

مزایای استفاده از آب پاش وال

آب پاش وال مزایای زیادی دارد که در اینجا به مهم‌ترین آن اشاره می‌کنیم:

اسپری کردن آب به صورت

یکی از فواید این محصول امکان اسپری کردن آب بر روی پوست صورت است. این کار باعث آبرسانی به پوست شده و آن را مرطوب و سالم نگه می‌دارد.

ابزار مراقبت از مو

گاهی لازم است که محصولات یا ترکیبات خاصی را بر روی مو اعمال کنید. انواع روغن‌های طبیعی و محصولاتی از این دست به سلامت ساقه و ریشه مو کمک می‌کند. آب پاش وال یک ابزار عالی برای این کار محسوب می‌شود.

ابزار حیاتی آرایشگرها

در هر آرایشگاهی چه مردانه باشد و چه زنانه وجود آب پاش وال حیاتی است. این محصول تا دلتان بخواهد سبک و خوش دست است. به همین دلیل با استفاده از این محصول نتیجه کار آرایشگران نیز بهتر خواهد بود.

آب پاش چند منظوره

اگر به این محصول فقط به چشم یک ابزار مراقبت از مو توجه کنید، چند منظوره بودن آن را نادیده گرفته‌اید. این آب پاش را می‌توان برای اسپری کردن آب بر روی برگ‌ها و ساقه گل و حتی گل داخل گلدان استفاده کرد.

خیس کردن موها قبل از حالت دهی

گاهی برای اعمال سرم مو یا محصولاتی مانند دوفاز به نم دار کردن موها نیاز دارید. این کار را می‌توانید به راحتی با استفاده از آب پاش وال انجام دهید. در واقع اگر نمی‌خواهید موهای خود را کامل خیس کنید، این آب پاش به کمک شما خواهد آمد.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!

محصولات مرتبط