سبد خرید شما خالی است.

شانه دندانه درشت مخصوص موی فر

۵۰,۰۰۰ تومان

شانه دندانه درشت مخصوص موی فر یکی از محصولات پرطرفدار است. البته برای استفاده از این محصول لازم نیست حتماً موهای فر داشته باشید. در واقع این محصول یک ابزار کارآمد برای شانه زدن موهای حالت دار است. شانه دندانه درشت از پلاستیک بسیار باکیفیت تهیه شده و تا دلتان بخواهد با دوام است. این محصول با وجود کیفیت و ساختار مستحکم خود، با قیمت مقرون به صرفه عرضه می‌شود.

ناموجود

مزایای استفاده از شانه دندانه درشت مخصوص موی فر

این محصول را می‌توان برای همه اعضای خانواده تهیه کرد. خانم‌ها، آقایان و حتی کودکان هر کدام باید یک شانه دندانه درشت داشته‌ باشند. مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از این محصول عبارتند از:

شانه مخصوص موی حالت‌دار و فر

موهای فر به راحتی گره خورده و مستعد وز شدن هستند. بنابراین خیلی مهم است که از چه نوع شانه‌ای برای شانه زدن آن استفاده می‌کنید. شانه دندانه درشت طوری طراحی شده است که از گره خوردن موهای فر جلوگیری کرده و کار شما را راحت می‌کند. این شانه فاصله زیادی بین دندانه‌هایش دارد و از این جهت با پیچ‌خوردگی‌ها و حلقه‌های موی فر سازگار است. 

مستحکم و کاربردی

این محصول جنس و ساختار مستحکمی دارد. بنابراین به راحتی می‌توان از این محصول برای سال‌های سال استفاده کرد. در واقع با استفاده مستمر از این محصول رنگ و کیفیت آن تغییر نمی‌کند و این یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود.

شانه مناسب برای کودکان

از این شانه به خاطر دانه‌های درشت و فاصله بین دانه‌ها می‌توان برای شانه زدن موهای کودکان استفاده کرد. به خصوص کودکانی که دارای موهای فر هستند. در واقع این شانه بدون ایجاد درد یا احساس ناخوشایند موهای فر یا گره خورده کودکان را باز می‌کند.

مقرون به صرفه

قیمت مناسب این شانه باعث شده که بتوان آن را برای همه اعضای خانواده تهیه کرد. در ضمن آرایشگرها نیز از اینگونه محصولات استقبال زیادی می‌کنند.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!

محصولات مرتبط