سبد خرید شما خالی است.

شانه مچی رزونال

۱۰,۰۰۰ تومان

شانه مچی روزنال یکی از محصولات بسیار کاربردی برای مو است. این محصول بسیار سبک، انعطاف‌پذیر و خوش‌دست بوده و در عین حال با قیمت مناسبی عرضه می‌شود. شانه مچی روزنال را می‌توان همواره به همراه داشت و از آن استفاده کرد؛ چرا که این محصول یک شانه جیبی به حساب می‌آید. جنس این محصول از پلاستیک باکیفیت است و به همین دلیل ضد ضربه محسوب می‌شود.  

ناموجود

مزایای استفاده از شانه مچی رزونال

خرید شانه و استفاده از این محصول چند مزیت دارد که در ادامه به مهم‌ترین آن اشاره می‌کنیم:

شانه پرکاربرد

این شانه را می‌توان به راحتی و بدون اشغال فضای زیاد در کیف یا جیب خود جای بدهید. بنابراین شانه مچی رزونال را می‌توان به عنوان یک شانه جیبی همیشه همراه داشت. اگر به دنبال یک شانه کم حجم برای قرار دادن در کیف لوزام آرایش خود هستید، این محصول را به شما توصیه می‌کنیم. شانه مچی رزونال برای همراه داشتن در مسافرت‌ها نیز گزینه خیلی خوبی است. 

ماندگار و بادوام

منعطف بودن این شانه باعث شده که به سختی شکسته شده و به همین دلیل ماندگاری بالایی داشته باشد. این محصول حتی در صورت ضربه خوردن نیز آسیب نمی‌بیند.

قابلیت استفاده بی‌دردسر

دانه‌های درشت با فاصله زیاد در این محصول باعث شده است که بدون ایجاد درد یا ناراحتی بتوان موها را با آن شانه زد. این محصول به خصوص برای آقایان گزینه بسیار مناسبی است. 

قابلیت شستشوی آسان

خیلی از افراد بر روی استفاده از شانه حساس بوده و مایلند آن را به‌طور مداوم شستشو دهند. شانه روزنال دقیقاً باب میل اینگونه افراد است.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!

محصولات مرتبط