سبد خرید شما خالی است.

شانه حالت رزونال کد 04

۱۰,۰۰۰ تومان

شانه حالت رزونال کد 04 خیلی بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید به دردتان می‌خورد. این محصول که بیشتر برای شانه زدن موهای فر و حالت‌دار مورد استفاده قرار می‌گیرد، قابلیت‌های زیادی دارد. شانه حالت رزونال جنس باکیفیتی داشته و تا دلتان بخواهد سبک است. این محصول دارای دندانه‌های ضخیم با فاصله متناسب است و در نتیجه با ویژگی‌های موی حالت‌دار و فر همخوانی دارد. این ضخامت و فاصله متناسب باعث شده که بتوان با خیال راحت و بدون نگرانی بابت شکستن شانه از این محصول برای موهای فر استفاده کرد. از طرفی انتهای باریک و دو شاخه این شانه می‌تواند در تقسیم کردن موها با اهداف مختلف کارایی داشته باشد.

ناموجود

مزایای استفاده از شانه حالت رزونال کد 04

خرید و استفاده از شانه حالت رزونال کد 04 چند مزیت مهم برای شما دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

شانه زدن آسان و بدون دردسر موی حالت‌دار و فر

این شانه را می‌توان به راحتی برای شانه زدن موی حالت دار و فر مورد استفاده قرار داد. وجود دندانه‌های ضخیم که فاصله نسبتاً زیادی از یکدیگر دارند باعث شده است که حلقه‌های موی فر بدون هیچ دردسری شانه زده شوند. در ضمن موی موجدار و فر مستعد گره خوردن است. شانه زدن مرتب با این محصول اجازه نمی‌دهد چنین اتفاقی تکرار شود.

عدم احتمال شکستن دندانه‌ها در اثر شانه زدن موی گره خورده

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دندانه‌های شانه‌تان در اثر استفاده برای موهای فر یا گره خورده بشکند. خوشبختانه دندانه‌ های شانه حالت رزونال کد 04 بسیار ضخیم است و دوام بالایی دارد.

دارای چند کاربرد متفاوت

این شانه علاوه‌ بر اینکه می‌تواند برای موهای حالت‌دار، فر و مستعد گره استفاده شود، برای انواع موی صاف نیز کاربرد دارد. همچنین از این محصول برای تقسیم کردن موها و جدا کردن دسته‌های مو از یکدیگر استفاده می‌کنند. در ضمن وجود این شانه در هر آرایشگاه زنان و مردانه‌ای لازم است.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!

محصولات مرتبط