سبد خرید شما خالی است.

موکش رزونال

۸۰,۰۰۰ تومان

موکش رزونال برای هر شخصی که از برس و شانه استفاده می‌کند، کاربرد دارد. این محصول به راحتی تمام موهای موجود در برس و شانه را بیرون می‌کشد. به این ترتیب امکان تمیز کردن اصولی و کامل انواع شانه و برس به وسیله این محصول وجود دارد. موکش رزونال به خصوص برای افرادی که به بهداشت شخصی خود اهمیت می‌دهند، می‌تواند یک ابزار کارآمد باشد.

مزایای استفاده از موکش روزنال

خرید و استفاده از موکش روزنال دارای مزیت‌های زیر است:

پاک‌کننده پرزهای موجود در شانه و برس

پرزهایی که به مرور زمان در شانه و برس جمع می‌شوند، می‌تواند سلامت موهای شما را به خطر بیندازد. این پرزها در هنگان شانه زدن در لا به لای موها قرار گرفته و آسیب‌های زیادی به تار موها وارد می‌کند. برای مثال یکی از دلایل بروز موخوره چسبیدن پرزهای موجود در محیط به تار موها است. بنابراین استفاده از موکش روزنال برای تمیز کردن برس و شانه تا حدودی از بروز موخوره پیشگیری می‌کند.

مناسب برای بیرون کشیدن مو از برس و شانه برای استفاده مجدد

یکی از مزایای استفاده از این محصول بیرون کشیدن کامل موها در کمترین زمان ممکن از برس و شانه است. بدین ترتیب می‌توان با استفاده از این محصول برس و شانه را با هیچ دردسری تمیز کرد.

سبک و قابل حمل

این محصول بسیار ظریف و سبک است. بدین ترتیب می‌توان موکش رزونال را به راحتی همراه با خود به مسافرت ببرید.

کاربردی و مقرون به صرفه

این محصول با قیمت مناسبی که دارد مورد استقبال قابل توجه افراد مختلف قرار گرفته است. از موکش روزنال نه تنها برای تمیز کردن شانه و برس بلکه برای بیرون کشیدن مو از انواع ابزارهای حالت‌دهی به مو می‌توان استفاده کرد.

مناسب برای خانه و آرایشگاه

علاوه بر اینکه در هر خانه‌ای وجود یک موکش روزنال لازم است، از این محصول می‌توان در آرایشگاه‌ها به‌طور گسترده استفاده کرد.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!

محصولات مرتبط