سبد خرید شما خالی است.

شانه حالت رزونال مخصوص موی فر

۱۰,۰۰۰ تومان

شانه حالت رزونال مخصوص موی فر یک محصول متفاوت است که وجود آن چه در خانه چه در آرایشگاه‌ها حیاتی است. شانه حالت مخصوص موی فر رزونال همانطور که از اسمش پیداست محصولی سازگار با موی فر است. این محصول گره‌های احتمالی و پیچ‌ و تاب‌های موی فر را باز کرده و چالش هر روزه را از سر راه شما برمی‌دارد. البته سازگار بودن با موی فر به معنای این نیست که نتوان از آن برای دیگر انواع مو استفاده کرد. در واقع شانه حالت روزنال یک محصول کارآمد است که انواع مو به ویژه موی فر را به راحتی شانه می‌زند و حالت می‌دهد.

ناموجود

مزایای استفاده از شانه حالت رزونال مخصوص موی فر

شانه حالت رزونال مخصوص موی فر ظاهراً فقط برای شانه زدن موی فر طراحی شده است. اما این محصول برای همه انواع مو مناسب است. در واقع خرید این محصول چند مزیت مهم دارد که در ادامه به آن اشاره می‌شود:

قابلیت باز کردن گره مو

این شانه به راحتی و در مدت زمان کوتاه گره‌های موی فر و حالت‌دار را باز می‌کند.

خوش دست و دارای ساختار مناسب

یکی از خوبی‌های استفاده از این محصول چه برای استفاده شخصی و چه برای آرایشگرها، خوش دست بودن آن است. طراحی دسته و موقعیت آن نسبت به دندانه‌ها به‌ گونه‌ای است که شما تسلط زیادی بر روی آن خواهید داشت. به این ترتیب این شانه به راحتی از پس شانه زدن انواع موی فر و پیچ و تاب‌دار برمی‌آید.

سبک و کم حجم

یکی دیگر از ویژگی‌های محبوب این محصول حجم کم و سبک بودن آن است. به این ترتیب شانه حالت رزونال مخصوص موی فر را می‌توان به راحتی در جیب کیف خانم‌ها یا جیب پیراهن آقایان قرار داد.

بادوام و مقرون به صرفه

شما با پرداخت هزینه ناچیز برای خرید این محصول می‌توانید تا سال‌ها از صرف هزینه برای خرید شانه بی‌نیاز باشید. در واقع شانه حالت رزونال دوام و ماندگاری بالایی داشته و به دلیل ساختار منحصربه‌فردش در معرض شکستگی و ترک خوردن قرار ندارد.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!

محصولات مرتبط