سبد خرید شما خالی است.

شانه دو طرفه رزونال

۱۰,۰۰۰ تومان

شانه دو طرفه رزونال به دلیل ساختار منحصربه‌فرد خود چند کاربرد متفاوت دارد. این شانه را می‌توان برای انواع مو مورد استفاده قرار داد. دو طرفه بودن این شانه و اینکه در هر طرف آن فاصله متفاوتی بین دندانه‌ها وجود دارد، این محصول را به یک شانه کاربردی تبدیل کرده است. از طرفی دسته باریک شانه دوطرفه رزونال را می‌توان برای تقسیم و جدا کردن موها مورد استفاده قرار داد. این کاربرد به خصوص برای مدل دادن به موها برای شرکت در مهمانی کارایی زیادی دارد. شانه دو طرفه رزونال به غیر از استفاده شخصی در آرایشگاه‌های مردانه و زنانه نیز بسیار کارآمد است.

مزایای استفاده از شانه دو طرفه رزونال

حتما برای شما هم پیش آمده است که مجبورید چند شانه مختلف را در کیف لوازم آرایش خود قرار داده و یا در مسافرت به همراه خود داشته باشید. این شرایط اصلا جالب نیست. شانه دو طرفه رزونال شما را از این وضعیت نجات می‌دهد. جدای از این، مهم‌ترین مزایای استفاده از این محصول عبارتند از:

شانه خانواده

شما با تهیه این شانه می‌توانید نیاز همه اعضای خانواده را برآورده کنید. چرا که این محصول با موی آقایان، خانم‌ها و کودکان سازگار است.

شانه سازگار با انواع مو

یک طرف این شانه دارای دندانه‌های درشت و با فاصله از یکدیگر است. طرف دیگر این شانه دندانه‌های ریزتر با فاصله کمتر دارد. بنابراین این شانه را می‌توان برای موهای فر، صاف و موجدار مورد استفاده قرار داد.

شانه چند منظوره

علاوه بر اینکه این شانه برای موی فر و صاف کاربرد دارد، می‌توان از دسته آن برای تقسیم و جدا کردن مو نیز استفاده کرد. به این ترتیب وجود شانه دوطرفه رزونال در هر آرایشگاهی ضروری است.

سبک و قابل حمل

شانه دوطرفه رزونال بسیار سبک و ظریف است و به همین دلیل به راحتی در کیف و جیب جا می‌گیرد. بنابراین این شانه را می‌توان به عنوان یک شانه جیبی و مسافرتی مورد استفاده قرار داد.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!

محصولات مرتبط