سبد خرید شما خالی است.

برس گره باز کن

۱۵۰,۰۰۰ تومان

برس گره باز کن یکی از چالش‌های روزمره شما را از بین می‌برد. این محصول با هدف باز کردن گره از انواع مو طراحی شده است. به خصوص برای موهای فر و نرم که به شدت مستعد گره خوردن هستند، این محصول بسیار کاربردی است. به علاوه اگر کودکتان مدام دچار گره در موهایش می‌شود، با این محصول می‌توانید بدون اعمال کوچکترین درد و احساس ناراحتی گره‌ها را باز کنید.

ناموجود

مزایای استفاده از برس گره باز کن

استفاده از این محصول برای کودکان و بزرگسالان و به خصوص افراد دارای موی فر بسیار مفید است. از مزایای استفاده از این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

برس موی فر

این محصول را می‌توان جایگزین برس و شانه برای موهای فر کرد. به خصوص افرادی که دارای فر ریز در بافت موهایشان هستند، بهتر است از این محصول برای شانه زدن موهای خود به صورت روزانه استفاده کنند. در واقع ساختار این محصول به گونه‌ای است که دقیقاً مطابق با ویژگی‌های موی فر طراحی شده است.

ضد الکتریسیته ساکن

همانند برس اکستنشن یکی از قابلیت‌های این محصول مبارزه با ایجاد الکتریسیته ساکن است. بدین ترتیب در اثر استفاده از این محصول موها حالت وزی یا موخوره پیدا نخواهند کرد.

ماساژ پوست سر

این محصول علاوه بر باز کردن گره و شانه زدن موها یک خاصیت مهم دیگر نیز دارد و آن ماساژ پوست سر است. هنگام استفاده از این محصول پوست سر ماساژ داده شده و جریان خون در آن بهبود پیدا می‌کند. از طرفی افزایش گردش جریان خون در ناحیه پوست سر بر روی فولیکول مو اثر گذاشته و به رشد بهتر موها کمک می‌کند.

آرامش بخش

برخلاف برس و شانه‌های نامناسب که ممکن است آرامش اعصاب شما را به هم بریزد، استفاده از برس گره باز کن به شدت آرامش‌بخش است. آرامش‌بخش بودن استفاده از این محصول به اندازه‌‌ای است که نمی‌توانید از تکرار هر روزه آن چشم‌پوشی کنید.

نظرات
Bahar
۱۴۰۱/۳/۲۰
من ازین برس استفاده کردم خیلی راحت مو شونه میشه.

محصولات مرتبط