سبد خرید شما خالی است.

شانه کربن سیسیلی

۳۵,۰۰۰ تومان

شانه کربن سیسیلی یک ابزار سبک و کارآمد برای شانه زدن انواع مو است. این شانه دارای دو سر مجزا با کاربردهای متفاوت است. یک سر شانه کربن سیسیلی دارای دندانه‌های درشت‌تر با فاصله بیشتر و سر دیگر این شانه دارای دندانه‌های ظریف‌تر و فاصله کمتر است. به این ترتیب امکان استفاده از این محصول به طرق مختلف و برای انواع موی صاف و حالت‌دار یا حتی فر وجود دارد.

شانه کربن سیسیلی همانطور که از اسمش پیداست از جنس کربن ساخته شده است. کربن مقاومت بالایی در مقابل حرارت دارد و به همین دلیل از این شانه می‌توان در هنگام سشوار کشیدن نیز استفاده کرد. سیسیلی نیز نشان برند این محصول است. سیسیلی یکی از برندهای شناخته شده متعلق به کشور کره جنوبی است. شانه‌های سیسیلی محبوبیت و فروش بالایی در میان مردم سراسر جهان دارند.

ناموجود

مزایای استفاده از شانه کربن سیسیلی

شانه کربن سیسیلی را می‌توان یک محصول واقعاً کاربردی معرفی کرد که وجود آن در هر خانه‌ای لازم است. خرید و استفاده از این محصول مزایای زیادی دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

قابلیت استفاده به‌عنوان شانه جیبی مردانه

آقایان معمولاً باید مدام موهای خود را که در اثر باد و دیگر عوامل به ‌هم می‌ریزد شانه بزنند. از طرفی آقایان بیشتر وقت خود را در خارج از خانه به سر می‌برند. بنابراین آن‌ها به شانه‌ای نیاز دارند که همیشه همراهشان باشد. شانه کربن سیسیلی را می‌توان در داشبورد خودرو، کیف یا حتی جیب جا داده و هر زمان از آن استفاده کرد.

قابلیت استفاده به‌عنوان شانه آرایشگاهی

شانه کربن سیسیلی یک ابزار حیاتی در آرایشگاه‌های مردانه و زنانه است. برای رنگ زدن موی خانم‌ها یا مدل دادن به آن باید از شانه‌ای با همین ویژگی‌ها استفاده کرد. یعنی شانه مورد نظر باید دارای دندانه‌های ریزی باشد که تار موها را به طور کامل از هم مجزا کند. شانه کربن سیسیلی دقیقاً این ویژگی‌ها را دارد. در آرایشگاه آقایان نیز برای کوتاهی بخشی از مو که قرار است قیچی بزنند، آن را با این شانه نگه می‌دارند.

سازگار با موهای نازک و کم پشت

اگر موهایی با تار نازک دارید این محصول بهترین ابزار برای شانه زدن آن است. ظرافت دندانه‌های شانه کربن سیسیلی به خوبی با بافت ظریف و حساس تار موها سازگار است و هیچ آسیبی به آن نمی‌زند.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!

محصولات مرتبط