سبد خرید شما خالی است.

روبالشی ساتن ابریشم

۷۰۰,۰۰۰ تومان

روبالشی ساتن ابریشم یکی از محصولات باکیفیت و کاربردی تال است. این محصول نیز در جهت مراقبت از سلامتی موها تهیه شده و مزایای فراوانی برای مصرف‌کننده دارد. همانطور که حتماً می‌دانید محققان یکی از بهترین الیاف‌ها برای روبالشی را ساتن ابریشم می‌دانند. در واقع آن‌ها معتقدند که ساتن ابریشم از جذب رطوبت موها در طول شب جلوگیری می‌کند. این نوع روبالشی همچنین از جذب گرد و خاک و آلودگی و انتقال آن به بافت موها پیشگیری می‌کند. روبالشی ساتن ابریشم با تنظیم حرارت و سطح نرم و لطیف خود احتمال هر گونه آسیب و اعمال تنش به پوست و مو را کاهش می‌دهد.

ناموجود

مزایای استفاده از روبالشی ساتن ابریشم

این محصول مزایای فراوانی دارد که در ادامه به مهم‌ترین آن اشاره می‌کنیم:

روبالشی ضد حساسیت در کودکان و سالمندان

ابریشم خالص که در تهیه این محصول به‌کار گرفته شده، ماده‌ای طبیعی محسوب می‌شود که به هیچ عنوان گرد و خاک را به خود جذب نمی‌کند. در نتیجه با استفاده از این محصول امکان بروز آلرژی یا حساسیت به شدت کاهش می‌یابد. استفاده از روبالشی ساتن ابریشم و روبالشی ابریشم به ویژه از بروز آلرژی‌های فصلی آزاردهنده جلوگیری می‌کند.

حفظ سلامت مو در بالاترین سطح ممکن

الیاف ابریشم به طور طبیعی حرارت را تنظیم می‌کنند. به این ترتیب هیچ آسیبی در اثر حرارت بالا به مو وارد نمی‌شود. همچین برخلاف کتان که رطوبت مو را به سرعت جذب می‌کند، ذرات موجود در بافت ابریشم باعث می‌شود پوست و مو به مدت بیشتری مرطوب و هیدراته باقی بماند.

حفظ حالت و درخشندگی مو

ساتن ابریشم به‌کار رفته در این روبالشی موجب تعریق نمی‌شود. بنابراین موها حالت خود را بهتر حفظ کرده و درخشندگی خود را از دست نمی‌دهند.

پیشگیری از بروز چین و چروک در پوست صورت و گردن

به پهلو خوابیدن باعث ایجاد چروک‌هایی روی پوست می‌شود. همچنین این پهلو و آن پهلو شدن در طول شب می‌تواند باعث ساییدگی و کشش بر روی پوست شود. روبالشی ساتن ابریشم تال با سطح صاف و لطیف خود از هرگونه ساییدگی و بروز چین و چروک پیشگیری می‌کند.

درواقع روبالشی ساتن ابریشم تال سطح نرم و لطیفی دارد. به این دلیل تماس پوست صورت و گردن با این روبالشی موجب ساییدگی و کشش خیلی کمتری نسبت به روبالشی کتان می‌شود.

نظرات
مرجان
۱۴۰۱/۳/۲۰
عالی عالی شک نکنید اصلا شما توضیحاتو ک بخونید عین واقعیته:)

محصولات مرتبط