سبد خرید شما خالی است.

شانه چوبی چنگالی

۴۰۰,۰۰۰ تومان

شانه چوبی چنگالی محصول تال، یک ابزار مخصوص شانه زدن موی فر است که البته نقش مراقبت از مو را نیز به خوبی بازی می‌کند. البته به غیر از شانه زدن، از این محصول برای پوش دادن و استایل مو نیز استفاده می‌شود. شاید اولین چیزی که در این محصول به چشم می‌آید، طراحی بسیار زیبای آن باشد. به این دلیل شانه چوبی چنگالی تال را می‌توان به عنوان هدیه به دوستان و اعضای خانواده‌تان تقدیم کنید. در ضمن این محصول از چوب بسیار باکیفیت و بادوام تهیه شده است. بنابراین با پرداخت یک هزینه اولیه تا سال‌ها نیاز به صرف هزینه برای خرید شانه جدید نخواهید بود.


طول شانه : ۱۶ سانتی‌متر 
عرض شانه : ۵ سانتی‌متر و ۸ میلی‌متر
فاصله بین دندانه‌ها : ۶ میلی‌متر

ناموجود

مزایای استفاده از شانه چنگالی تال هیر

مهم‌ترین مزایای استفاده از این محصول به شرح زیر است:

مناسب برای موهای فر، وز و مجعد

برای موهای فر که مستعد گره خوردن و وز شدن هستند، شانه چنگالی تال هیر بهترین انتخاب است. این شانه با فاصله مناسب بین دندانه‌ها و ساختار کلی خود، به شما در باز کردن گره موهای فرتان کمک می‌کند.

ابزار پوش دادن موها

اگر نمی‌خواهید از ابزارهای غیراستاندارد و خشن برای پوش دادن موهایتان استفاده کنید، این محصول بهترین جایگزین است. شانه چنگالی تال هیر را می‌توان برای مدل دادن موها به کار برد.

ابزار شنیون‌کارها

اگر شنیون کار هستید شانه چنگالی جزء جدایی‌ناپذیر ابزار کارتان است. اما حتی اگر شنیون کار نیستید برای حالت دهی و خطی کردن منظم و دقیق موهایتان می‌توانید از شانه چنگالی تال هیر استفاده کنید.

استفاده از شانه باکیفیت و ماندگار

شانه چنگالی تال هیر از چوب مرغوب با روغن‌کاری بسیار باکیفیت ساخته شده است. به همین دلیل می‌توان این شانه را برای مدت‌های طولانی مورد استفاده قرار داد، بدون اینکه ظاهر یا کیفیت آن تغییر پیدا کند.

پیشگیری از موخوره

بهره‌مند شدن از خواص چوب برای پوست سر و موها یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از شانه چوبی چنگالی تال هیر است. چوب و شانه چوبی چندین خاصیت مهم برای مو و پوست سر دارد. جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن و درنتیجه پیشگیری از موخوره یکی از این مزایا محسوب می‌شود.

درمان خشکی مو

شانه چوبی چنگالی تال هیر چربی طبیعی پوست سر را در سراسر تارهای مو توزیع می‌کند. این به معنای آبرسانی و تغذیه ریشه تا ساقه مو است.

خوش دست و خوش کاربرد

طراحی این محصول به گونه‌ای است که دسته آن بلند و دارای ضخامت مناسب است. بنابراین می‌توان با کمترین انرژی، از این شانه استفاده کرد. یعنی بدون اینکه مچ دست شما خسته شود، می‌توانید هر چقدر که مایلید موی خود را شانه بزنید.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!

محصولات مرتبط