سبد خرید شما خالی است.

هدبند ساتن ابریشم

۱۰۰,۰۰۰ تومان

هدبند ساتن ابریشم تال یکی دیگر از محصولات مراقبت از مو به حساب می‌آید. این محصول از الیاف منحصربه‌فردی به نام ساتن ابریشم تهیه شده که قابلیت‌هایی متناسب با ویژگی‌ها و حساسیت‌های موهای شما دارد. ساتن ابریشم از ایجاد الکتریسیته ساکن در موها جلوگیری کرده و اجازه نمی‌دهد که کوچکترین آسیبی ناشی از الکتریسیته به موها وارد شود. هدبند ساتن ابریشم یک محصول زیبایی و مراقبت از مو است که برای هر نوع مویی کاربرد دارد. شما می‌توانید این هدبند را بر روی موهای خود ببندید و برای تمام طول روز بدون دردسر پراکنده شدن موها، به کارهایتان برسید.

مزایای استفاده از هدبند ساتن ابریشم

هدبند ساتن ابریشم را می‌توان به خانم‌ها هدیه داد تا به یک محصول همیشه همراه آن‌ها تبدیل شود. خرید و استفاده از این محصول مزایای زیادی دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

قابل استفاده برای انواع مو

ساختار این محصول به‌گونه‌ای است که با انواع موهای فر، حالت‌دار، صاف، پرحجم و کم‌حجم کاربرد دارد.

راحت

شاید برایتان پیش آمده که محصولات مختلفی را به عنوان هدبند و برای نگه داشتن موها خریداری کرده و هرگز از آن استفاده نکرده باشید. بسیاری از محصولات موجود در بازار، صرفاً ظاهر زیبایی داشته و به هیچ عنوان کاربردی و راحت نیستند. خوبی هدبند ساتن ابریشم تال راحتی آن است. این محصول بسیار لطیف و نرم بوده و در عین حال موها را محکم نگه می‌دارد.

مراقبت از مو

ساتن ابریشم به کار رفته در این محصول الیافی برای مراقبت از موها محسوب می‌شود. این الیاف از ایجاد الکتریسیته ساکن در موها پیشگیری می‌کند. در نتیجه احتمال بروز موخوره، وزی و شکستگی در محل بستن موها به حداقل میزان ممکن می‌رسد. به علاوه ساتن ابریشم برخلاف الیاف دیگر رطوبت طبیعی مو را جذب نکرده باعث خشکی نمی‌شود.

زیبا و پرکاربرد

هدبند ساتن ابریشم تال هم بسیار زیبا و اصیل است و هم کاربرد زیادی دارد. این هدبند را می‌توان برای بستن جلو و پشت مو مورد استفاده قرار داد. همچنین از این هدبند به عنوان یک اکسسوری جذاب برای آرایش موها استفاده می‌کنند. این هدبند را می‌توان با روسری و شال‌های مختلف ست کرده و ظاهر متفاوتی به خود بدهید.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!