سبد خرید شما خالی است.

برس اکستنشن

۲۱۵,۰۰۰ تومان

برس اکستنشن ابزاری برای شانه زدن انواع مو و بویژه موهای اکستنشن شده است. از آنجایی که موهای اکستنشن شده با برس معمولی قابل شانه زدن نیست؛ این محصول با همین هدف طراحی شده است. در ضمن برای موهایی که تار نازک داشته و مدام گره می‌خورند، این بهترین انتخاب است. همچنین موهایی که مدل کوتاه بلند داشته و در هم می‌پیچند نیز با استفاده از این محصول به راحتی شانه زده می‌شوند.

برس اکستنشن دارای بدنه چوبی بسیار مقاوم و باکیفیت است. این محصول برای موهای صاف، فر، نازک، ضخیم و اکستنشن‌شده که نیاز به شانه زدن هر روزه دارد، یک ابزار مراقبتی کارآمد به حساب می‌آید.

ناموجود

مزایای استفاده از برس اکستنشن

دلیل نامگذاری این محصول این است که افراد دارای موی اکستنشن شده حساسیت زیادی بر روی شانه زدن دارند و در ساخت این محصول همه حساسیت‌های مراقبتی از مو در نظر گرفته شده است. استفاده از برس اکستنشن مزایایی دارد که مهم‌ترین آن عبارتند از:

پیشگیری از کنده شدن موی اکستنشن شده

موهای اکستنشن شده به موهای طبیعی شما وصل می‌شود. به همین دلیل شانه زدن این موها بسیار دشوار است. شانه یا برس نامناسب در محل اتصال موی اکستنشن با موی طبیعی گیر کرده و باعث کنده شدن آن می‌شود. اما برس اکستنشن دقیقاً به همین منظور طراحی شده است. 

کارآمد

این برس چه موهای طبیعی، چه موهای اکستنشن و چه موهای مصنوعی و کلاه‌گیس را به بهترین شکل ممکن شانه می‌زند. این محصول را می‌توانید به راحتی در کیف خود قرار دهید و در مسافرت، استخر و حتی مهمانی به همراه داشته باشید. در ضمن این برس را می‌توان برای موهای خیلی بلند و موهای خیلی کوتاه نیز مورد استفاده قرار داد.

سازگار با موهای مستعد گره خوردن

بعضی از افراد با اینکه موهای خود را اکستنشن نکرده‌اند، مدام از گره خوردن موهای خود شکایت می‌کنند. برس اکستنشن برای اینگونه افراد نیز یک گزینه عالی است. بنابراین چه موهای صاف و کم‌پشتی داشته باشید و چه موهای پرپرشت و حالت‌دار، این برس مشکل گره خوردن مداوم موهایتان را برطرف می‌کند. همچنین برای موهای فر استفاده از برس گره باز کن پیشنهاد می‌شود.

جلوگیری از وز شدن و ایجاد الکتریسیته ساکن بین موها

مدیریت موهای اکستنشن در کنار موهای طبیعی می‌تواند به یک چالش بزرگ برای شما تبدیل شود. حالا اگر این موها بلند هم باشند که دردسر بزرگتر می‌شود. برس اکستنشن به خوبی از پس این چالش برآمده و با جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن، نمی‌گذارد موهای شما حین شانه زدن وز شوند.

نظرات تاکنون نظری ثبت نشده است. اولین نفر باشید!

محصولات مرتبط